TE Connectivity SBCHE4100RJ Žičani otpor 100 Ohm Radijalno ožičen 4 W 5 % 1 ST
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 20 x 8 x 7 mm
Duljina
20 mm
Elastičnost
4 W
Koeficijent temperature
200 ppm
Maksimalna temperatura
+350 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Otpornost
100Ω
Sadržaj
1 kom
Širina
8 mm
Tip
SBCHE4100RJ
Tip dizajna
radijalno ožičen
Tolerancija ±
5 %
Visina
7 mm