TE Connectivity SBCHE510KJ Žičani otpor 10 kOhm radijalno ožičen 5 W 5 % 1 ST
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 25 x 8 x 7 mm
Duljina
25 mm
Elastičnost
5 W
Koeficijent temperature
200 ppm
Maksimalna temperatura
+350 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Otpornost
10 kΩ
Sadržaj
1 kom
Širina
8 mm
Tip
SBCHE510KJ
Tip dizajna
radijalno ožičen
Tolerancija ±
5 %
Visina
7 mm
Vrsta proizvoda
otpor žice
Opis
Opis
Opseg isporuke