TE Connectivity SQMW547RJ Metalnoslojni otpor 47 Ohm Radijalno ožičen 5 W 5 % 1 ST
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 25 x 13 x 9 mm
Duljina
25 mm
Elastičnost
5 W
Koeficijent temperature
300 ppm
Maksimalna temperatura
+250 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Otpornost
47 Ω
Širina
13 mm
Tip
SQMW547RJ
Tolerancija ±
5 %
Visina
9 mm