TE Connectivity SQMW72R2J Metalnoslojni otpor 2.2 Ohm Radijalno ožičen 7 W 5 % 1 ST
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 39 x 13 x 9 mm
Duljina
39 mm
Elastičnost
7 W
Koeficijent temperature
300 ppm
Maksimalna temperatura
+250 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Otpornost
2,2 Ω
Sadržaj
1 kom
Širina
13 mm
Tip
SQMW72R2J
Tip dizajna
radijalno ožičen
Tolerancija ±
5 %
Visina
9 mm