Ova postavka prilagođava asortiman proizvoda i cijene vašim potrebama.

TP-LINK TL-SM5110-SR 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver Modul mrežni adapter 10 GBit/s 300 m Vrsta modula LC

Kataloški br:
2368580 - 62
Oznaka:
TL-SM5110-SR
EAN:
6935364006297

(0)

Kataloški br:
2368580 - 62
Oznaka:
TL-SM5110-SR
EAN:
6935364006297

Dostupno online (Skladište: Njemačka)

Dostava: 30.05.2024 do 01.06.2024

Prodaja i slanje od: Architektengruppe S71 d.o.o.

Komada

(0)

Prikaži recenzije

  • Conrad Product Image
  • Conrad Product Image
  • Conrad Product Image
Main product image

1/3

TP-LINK 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver Modul mrežni adapter 10 GBit/s 300 m Vrsta modula LC

Izdvojeno & Detalji

  • Modul primopredajnika s više načina rada SFP + LC
  • Mogućnost vrućeg uključivanja s maksimalnom fleksibilnošću
  • Podržava digitalno dijagnostičko praćenje (DDM)
  • Kompatibilan s 10G malim formama, utičnicom za više izvora (SFP + MSA)
  • Kompatibilan sa sklopkama s 10G SFP + priključcima, poput JetStream TL-SG3428X, TL-SG3428XMP i mnogih drugih.

Tehničke specifikacije

Tehničke specifikacije

Brzina prijenosa10 GBit/s
Vrsta modulaLC
Udaljenost od do300
Težina0.06
Vrsta proizvodamrežni adapter

Opis

Opis

TL-SM5110-SR razvijen je za proširenje udaljenosti prijenosa 10Gbit / s mrežnih veza. Ovaj SFP + modul je snažan višemodni SFP + primopredajnik od 10 GBASE-SR 850nm. Podržava full duplex 10G Ethernet veze do 300m sa 50 / 125µm ili 33m sa optičkim kablovima 62.5 / 125µm.

Ovaj tekst je strojno preveden.

Ocjene kupaca

Ocjene kupaca

Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.