TRU COMPONENTS MP-32 grün-gelb sigurnosna ugrađena utičnica žženski konektor, ravni Zatik-Ø: 4 mm zeleno-žuta 1 kom. Bulk
- Kataloški br:
- 3558211 - 62
- Oznaka:
- TC-14232844
- EAN:
- 4064161500942
- Kataloški br:
- 3558211 - 62
- Oznaka:
- TC-14232844
- EAN:
- 4064161500942
TRU COMPONENTS MP-32 grün-gelb sigurnosna ugrađena utičnica žženski konektor, ravni Zatik-Ø: 4 mm zeleno-žuta 1 kom. Bulk
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 32 A zeleno-žuta
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Bulk |
| Nazivna struja | 32 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 32 A |
| Proizvođač-br. dijela | TC-14232844 |
| Tip | MP-32 grün-gelb |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (Ø x D) 14.5 mm x 34 mm |
| Boja | zeleno-žuta |
| Promjer | 14.5 mm |
| Dužina | 34 mm |
| Priključak | ravan priključak 6.3 mm |
| Vrsta izolacije | potpuno izolirani |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Zatik-Ø | 4 mm |
| Konstrukcija | žženski konektor, ravni |
| Izolacijski materijal | PA |
| Kontaktni materijal | mesing niklovan |
| Utičnica-Ø | 4 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | sigurnosna ugrađena utičnica |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





