TRU COMPONENTS pneumatski ventil TC-HSN-02 TC-14161004 0 do 10 bar 1 kom.
- Kataloški br:
- 3540251 - 62
- Oznaka:
- TC-14161004
- EAN:
- 4064161499611
- Kataloški br:
- 3540251 - 62
- Oznaka:
- TC-14161004
- EAN:
- 4064161499611
TRU COMPONENTS pneumatski ventil TC-HSN-02 TC-14161004 0 do 10 bar 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Veličina priključka: G1/4
- Unutarnji navoj do unutarnjeg navoja
- Tri pozicije, dva puta
- Radni medij: Zrak (filtriran kroz sito od 40 μm ili bolje)
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | pneumatski ventil |
| Izvedba | G 1/4, unutarnji navoj na unutarnji navoj |
| Pogonska tempratura | -20 do 70 °C |
| Min. radna temperatura | -20 °C |
| Maks. radna temperatura | 70 °C |
| Proizvođač-br. dijela | TC-14161004 |
| Material (detalji) | Aluminijska legura |
| Radni tlak (maks | 10 bar |
| Radni tlak (min.) | 0 bar |
| Područje radnog tlaka | 0 do 10 bar |
| Radni medij | zrak |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





