TRU COMPONENTS servo upravljani ventil TC-11331336 24 V/DC G 1/2 1 St.
- Kataloški br:
- 2832834 - 62
- Oznaka:
- TC-11331336
- EAN:
- 4064161250663
- Kataloški br:
- 2832834 - 62
- Oznaka:
- TC-11331336
- EAN:
- 4064161250663
TRU COMPONENTS servo upravljani ventil TC-11331336 24 V/DC G 1/2 1 St.
125.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
125.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Temperaturni opseg medija | -10 do 80 °C |
| Proizvođač-br. dijela | TC-11331336 |
| Kv vrijednost | 3.86 |
| Materijal kućišta | bronca |
| Priključak | G 1/2 |
| Medium | neutralni tekućine neutralni plinovi |
| Funkcija | 2/2 zatvoreno monostabilno |
| Brtveni material | NBR |
| Radni tlak (maks | 10 bar |
| Radni tlak (min.) | 0 bar |
| Radni napon | 24 V/DC |
| Maks. temperatura medija | 80 °C |
| Min. temperatura medija | -10 °C |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | servo upravljani ventil |
Opis
Opis
Servo upravljani ventil ima radni napon od 24 V/DC. Radni tlak je između 0 - 10 bara.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
Nije u isporuciKomentar
Kv vrijednost označava protok vode kroz ventil u litrama u minuti pri tlaku od gotovo 1 bara i temperaturi vode u rasponu od 5 - 30 ° C. Vrijednost QNn mjerenje je za plinove u litrama u minuti.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





