TRU COMPONENTS servo upravljani ventil TC-14211680 TC-YCSM31-1/8G-AC230 230 V/AC G 1/8 Nazivna širina 6 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3552920 - 62
- Oznaka:
- TC-14211680
- EAN:
- 4064161499680
- Kataloški br:
- 3552920 - 62
- Oznaka:
- TC-14211680
- EAN:
- 4064161499680
TRU COMPONENTS servo upravljani ventil TC-14211680 TC-YCSM31-1/8G-AC230 230 V/AC G 1/8 Nazivna širina 6 mm 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Temperaturni opseg medija | -10 do 80 °C |
| Proizvođač-br. dijela | TC-14211680 |
| Materijal kućišta | mjed |
| Priključak | G 1/8 |
| Medium | neutralni tekućine neutralni plinovi |
| Brtveni material | NBR |
| Radni tlak (maks | 10 bar |
| Radni tlak (min.) | 0 bar |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Nazivna širina | 6 mm |
| Maks. temperatura medija | 80 °C |
| Min. temperatura medija | -10 °C |
| Vrsta proizvoda | servo upravljani ventil |
Opis
Opis
Komentar
Kv vrijednost označava protok vode kroz ventil u litrama u minuti pri tlaku od gotovo 1 bara i temperaturi vode u rasponu od 5 - 30 ° C. Vrijednost QNn mjerenje je za plinove u litrama u minuti.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





