TRU COMPONENTS svjetiljka za razvodni ormar TC-LED025-CEM Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) 3 W 300 lm (D x Š x V)
- Kataloški br:
- 3524306 - 62
- Oznaka:
- TC-14097224
- EAN:
- 4064161493930
- Kataloški br:
- 3524306 - 62
- Oznaka:
- TC-14097224
- EAN:
- 4064161493930
TRU COMPONENTS svjetiljka za razvodni ormar TC-LED025-CEM Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) 3 W 300 lm (D x Š x V)
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Raspon napona: 48 - 265 V AC/DC
- Prekidač za uključivanje i isključivanje
- Potrošnja energije: maks. 3 W
- Boja svjetla: Dnevno svjetlo
- Temperatura boje: 6500 K
- Priključak: Brzootpuštajući opružni priključak
- Prilog: Magnet
- Dužina: 252.8 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | svjetiljka za razvodni ormar |
| Tip | TC-LED025-CEM |
| min. pogonski napon | 48 V |
| Pogonski napon maks. | 265 V |
| Pogonski napon | 48 - 265 V |
| Snaga | 3 W |
| Temperatura boje - tip | 6500 K |
| Svjetlosni tok (Φ) | 300 lm |
| Priključak | brzo spajanje |
| Dužina | 252.8 mm |
| Širina | 35 mm |
| Visina | 32 mm |
| dim. | (D x Š x V) 252.8 x 35 x 32 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
Opis
Opis
Serija LED 025-C svjetala prikladna je za sve vrste razvodnih ploča i kućišta, posebno tamo gdje je prostor ograničen. Žarulje imaju vrlo dug vijek trajanja zahvaljujući korištenju LED tehnologije. Tri različite opcije montaže pružaju veću fleksibilnost tijekom instalacije. Do 10 lampi može se spojiti zajedno putem izlaza napajanja (do 5 lampi za verzije od 12 VDC). I ulazni i izlazni utikač za napajanje se zaključavaju u svoje utičnice. Svjetiljka se može brzo spojiti zahvaljujući integriranom napajanju i utikačima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Primljena snaga maks. 3W
- Svjetlosni tok: 300 lm na 120°
- Vrsta žarulje: LED, kut snopa 120°
- Boja svjetla: Dnevna svjetlost, temperatura boje: 6.000K do 7.000K
- Vijek trajanja: 60.000 sati na +20°C (+68°F)
- Priključak: 2-pinski utikač s kopčom
- Kućište: Plastika, prozirna
- Težina: 0,1kg
- Radna/skladišna temperatura: -30 do +60°C (-22 do +140°F) / -40 do +85°C (-40 do +185°F)
- Vlažnost tijekom rada/skladišta: maks. 90% relativne vlažnosti (bez kondenzacije)
- Stupanj zaštite/klasa: IP20 / II (dvostruko izolirano)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





