TRU COMPONENTS TC-10088412 utični konektor za rashladne uređaje muški konektor za prirubnicu Ukupan broj polova: 3 10 A
- Kataloški br:
- 2522103 - 62
- Oznaka:
- TC-10088412
- EAN:
- 4.06416E+12
- Kataloški br:
- 2522103 - 62
- Oznaka:
- TC-10088412
- EAN:
- 4.06416E+12
TRU COMPONENTS TC-10088412 utični konektor za rashladne uređaje muški konektor za prirubnicu Ukupan broj polova: 3 10 A
5.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivna struja | 10 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 10 A |
| Sadržaj | 1 St. |
| Ukupan broj polova | 3 |
| Boja | crna |
| Priključak | ravan priključak 4.8 mm (3/16") |
| Standardni priključak (IEC 60320) | C14 |
| Proizvođač-br. dijela | TC-10088412 |
| Tip | TC-10088412 |
| Nazivni napon | 250 V |
| Broj polova | 3 |
| Konstrukcija | muški konektor za prirubnicu |
| RoHS-konforno | Da |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | utični konektor za rashladne uređaje |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
TRU COMPONENTS
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





