TRU COMPONENTS TC-10088996 Piezo zujalica Razvoj buke: 85 dB Napon: 12 V/DC trajni zvuk 1 St.
- Kataloški br:
- 2522249 - 62
- Oznaka:
- TC-10088996
- EAN:
- 4.06416E+12
- Kataloški br:
- 2522249 - 62
- Oznaka:
- TC-10088996
- EAN:
- 4.06416E+12
TRU COMPONENTS TC-10088996 Piezo zujalica Razvoj buke: 85 dB Napon: 12 V/DC trajni zvuk 1 St.
3.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 85 dB
- trajni zvuk
- 12 V/DC
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (Ø x V) 14.1 mm x 7.53 mm |
| Promjer | 14.1 mm |
| Visina | 7.53 mm |
| Izvedba | okrugli |
| Vrsta tona | trajni zvuk |
| Tip | TC-10088996 |
| Razvoj buke | 85 dB |
| Rezonantna frekvencija | 4.3 kHz |
| RM | 7.5 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Napon | 12 V/DC |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | Piezo zujalica |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
TRU COMPONENTS
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





