TRU COMPONENTS TC-10302764 miniaturan zvučnik Razvoj buke: 86 dB 0.5 W Napon: 1.6 V 1 St.
- Kataloški br:
- 2575691 - 62
- Oznaka:
- TC-10302764
- EAN:
- 4.06416E+12
- Kataloški br:
- 2575691 - 62
- Oznaka:
- TC-10302764
- EAN:
- 4.06416E+12
TRU COMPONENTS TC-10302764 miniaturan zvučnik Razvoj buke: 86 dB 0.5 W Napon: 1.6 V 1 St.
6.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 0.5 W
- 86 dB
- 1.6 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Košara-Ø mm | 50 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| Visina | 16 mm |
| Priključak | lemni rep |
| Vrsta pričvršćenja | prednja montaža |
| Tip | TC-10302764 |
| Izdržljivost (maks.) | 0.5 W |
| Razvoj buke | 86 dB |
| Rezonantna frekvencija | 450 Hz |
| RoHS-konforno | Da |
| Napon | 1.6 V |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | miniaturan zvučnik |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
TRU COMPONENTS
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





