TRU COMPONENTS TC-10820696 kabelska uvodnica Stezaljka Ø (maks.) 12 mm Debljina ploče (maks.) 1 mm PVC crna 1000 St.
- Kataloški br:
- 2705174 - 62
- Oznaka:
- TC-10820696
- EAN:
- 4064161239255
- Kataloški br:
- 2705174 - 62
- Oznaka:
- TC-10820696
- EAN:
- 4064161239255
TRU COMPONENTS TC-10820696 kabelska uvodnica Stezaljka Ø (maks.) 12 mm Debljina ploče (maks.) 1 mm PVC crna 1000 St.
555.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
555.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | crna |
| Materijal | PVC |
| Promjer | 22 mm |
| dim. | (Ø) 22 mm |
| Stezaljka Ø (maks.) | 12 mm |
| Montažna rupa | 18 mm |
| Debljina ploče (maks.) | 1 mm |
| Sadržaj | 1000 St. |
| Proizvođač-br. dijela | TC-10820696 |
| Tip | TC-10820696 |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | kabelska uvodnica |
Opis
Opis
TRU COMPONENTS kabelska uvodnica TC-10820696 ima najveći promjer stezanja od 12 mm.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





