TRU COMPONENTS TC-11224920 TC-ECAN-U01S CAN pretvornik USB, CAN-Bus 8 V/DC, 28 V/DC 1 St.
- Kataloški br:
- 2806230 - 62
- Oznaka:
- TC-11224920
- EAN:
- 4.06416E+12
- Kataloški br:
- 2806230 - 62
- Oznaka:
- TC-11224920
- EAN:
- 4.06416E+12
TRU COMPONENTS TC-11224920 TC-ECAN-U01S CAN pretvornik USB, CAN-Bus 8 V/DC, 28 V/DC 1 St.
190.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
190.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- PC sučelje je pune brzine u skladu s USB 2.0 specifikacijom i kompatibilno s USB 1.1
- 2-smjerno USB sučelje na ožičenju vijčanog terminala CAN sabirnice
- Format signala CAN 2.0 A i CAN 2.0 B prema ISO/DIS 11898 specifikaciji
- Brzina prijenosa CAN bus komunikacije može se slobodno programirati između 5 Kbps i 1 Mbps
- Napajanje putem USB sabirnice ili vanjskog napajanja (8 - 28 V DC)
- Prijemna strana protoka podataka: 17000 fps
- Točnost vremenske oznake ulaznog signala može doseći 1 µs na CAN strani
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sučelja (Advantech) | USB CAN-Bus |
| Tip | TC-ECAN-U01S |
| Radni napon | 8 V/DC28 V/DC |
| Min. radna temperatura | -40 °C |
| Pogonska tempratura | -40 °C (min) |
| dim. | (Š x V) 64 mm x 102 mm |
| Visina | 102 mm |
| Širina | 64 mm |
| Proizvođač-br. dijela | TC-11224920 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | CAN pretvornik |
Opis
Opis
TRU COMPONENTS CAN pretvarač ima dvostruko USB sučelje za ožičenje vijčanog terminala CAN sabirnice. PC sučelje odgovara punoj brzini USB 2.0 specifikacije i kompatibilno je s USB 1.1.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
2806230,1386381,Opseg isporuke
- Konvertor
- USB kabel
Komentar
Nema notice
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
TRU COMPONENTS
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





