TRU COMPONENTS TC-11546996 prevjesni prekidač 125 V/AC, 250 V/AC 3 A 2 x on/on zadržava položaj 1 St.
- Kataloški br:
- 2886749 - 62
- Oznaka:
- TC-11546996
- EAN:
- 4.06416E+12
- Kataloški br:
- 2886749 - 62
- Oznaka:
- TC-11546996
- EAN:
- 4.06416E+12
TRU COMPONENTS TC-11546996 prevjesni prekidač 125 V/AC, 250 V/AC 3 A 2 x on/on zadržava položaj 1 St.
3.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Oznaka: 6A/125VAC, 3A/250VAC
- Stubovi: 2 pola
- Funkcija prekidača: uključeno/uključeno
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Određene značajke prekidača/tipkala | metalna ručka |
| Boja kućišta/gumba | metalna |
| Funkcija | zadržava položaj |
| Vrsta osvjetljenja | bez |
| Položaj prebacivanja | 2 x on/on |
| Priključak | lemne igle |
| Sklopni napon | 125 V/AC250 V/AC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 3 A |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Maks. temperatura | 55 °C |
| Dužina | 12.8 mm |
| Širina | 11.4 mm |
| Visina | 35 mm |
| Ugardbeni Ø | 6 mm |
| dim. | (D x Š x V) 12.8 x 11.4 x 35 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | TC-11546996 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | prevjesni prekidač |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Terminal: PC terminal
- Električni životni vijek: 10 000 ciklusa
Opseg isporuke
Nije u isporuciKomentar
Kod opisa položaja prekidača, vrijednostu u zagradama znače da se radi o funkciji vraćanja u početni položaj.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
TRU COMPONENTS
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





