TRU COMPONENTS TC-12833052 ugrađena utičnica za senzor/aktivator M12 ženski, ugradbeni Broj polova: 4 1 St.
- Kataloški br:
- 3208263 - 62
- Oznaka:
- TC-12833052
- EAN:
- 4064161332192
- Kataloški br:
- 3208263 - 62
- Oznaka:
- TC-12833052
- EAN:
- 4064161332192
TRU COMPONENTS TC-12833052 ugrađena utičnica za senzor/aktivator M12 ženski, ugradbeni Broj polova: 4 1 St.
15.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
15.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | ženski, ugradbeni |
| Broj polova | 4 |
| Nazivni napon | 250 V |
| Nazivna struja | 4 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 4 A |
| Tip navoja, strana za priključivanje | M12 |
| Vrsta navoja, kabelski priključak i montaža | M16 |
| Maks. presjek | 0.34 mm² |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Maks. temperatura | 80 °C |
| Sadržaj | 1 St. |
| Proizvođač-br. dijela | TC-12833052 |
| Tip | TC-12833052 |
| RoHS-konforno | Da |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | ugrađena utičnica za senzor/aktivator |
Opis
Opis
M12 metrički kružni konektor s navojem za zaključavanje od 12 mm za industrijsku automatizaciju i druga teška okruženja koja zahtijevaju kompaktne i pouzdane veze za napajanje, signal i podatke. Za aktuatore, senzore, industrijske Ethernet i fieldbus aplikacije.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





