TRU COMPONENTS TC-13537824 kratkospojni mostić Raster: 2 mm Broj polova po redu:2 Sadržaj: 1 kom.
- Kataloški br:
- 3384456 - 62
- Oznaka:
- TC-13537824
- EAN:
- 4064161472522
- Kataloški br:
- 3384456 - 62
- Oznaka:
- TC-13537824
- EAN:
- 4064161472522
TRU COMPONENTS TC-13537824 kratkospojni mostić Raster: 2 mm Broj polova po redu:2 Sadržaj: 1 kom.
0.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj polova po redu:2
- Broj redova 1
- Content 1 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kratkospojni mostić |
| Određene značajke | otvoreni s preklopnom drškom |
| Broj pola | 2 |
| RM | 2 mm |
| dim. | (D x Š x V) 2 x 11 x 4 mm |
| Broj redova | 1 |
| Proizvođač-br. dijela | TC-13537824 |
| Boja | crna |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Izolacijski materijal | PBT |
| Kontaktni materijal | bakerna legura |
| Površina kontakta | zlato |
| Nazivni napon | 500 V/AC |
| Nazivna struja | 3 A |
| Broj polova po redu | 2 |
| Širina | 11 mm |
| Visina | 4 mm |
| Dužina | 2 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Oblik igle | pravokutni |
| Tip | TC-13537824 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





