TRU COMPONENTS TC-13537836 kratkospojni mostić Raster: 2.54 mm Broj polova po redu:2 Sadržaj: 1 kom.
- Kataloški br:
- 3384459 - 62
- Oznaka:
- TC-13537836
- EAN:
- 4064161472553
- Kataloški br:
- 3384459 - 62
- Oznaka:
- TC-13537836
- EAN:
- 4064161472553
TRU COMPONENTS TC-13537836 kratkospojni mostić Raster: 2.54 mm Broj polova po redu:2 Sadržaj: 1 kom.
0.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj polova po redu:2
- Broj redova 1
- Content 1 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kratkospojni mostić |
| Određene značajke | otvoreni |
| Broj pola | 2 |
| RM | 2.54 mm |
| dim. | (D x Š x V) 2.4 x 6 x 5 mm |
| Broj redova | 1 |
| Proizvođač-br. dijela | TC-13537836 |
| Boja | crna |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Izolacijski materijal | PBT |
| Kontaktni materijal | bakerna legura |
| Površina kontakta | Ni |
| Nazivni napon | 500 V/AC |
| Nazivna struja | 3 A |
| Broj polova po redu | 2 |
| Širina | 6 mm |
| Visina | 5 mm |
| Dužina | 2.4 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | TC-13537836 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Za korak od 2,5 i 2,54 mm. Pogodno za žičane igle od 0,6 - 0,64 mm i okrugle igle od 0,6 - 0,7 mm.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





