TRU COMPONENTS TC-13599180 TC-A6713 viseće tipkalo s prekidačem za zaustavljanje u nuždi 1 kom.
- Kataloški br:
- 3399795 - 62
- Oznaka:
- TC-13599180
- EAN:
- 4064161477091
- Kataloški br:
- 3399795 - 62
- Oznaka:
- TC-13599180
- EAN:
- 4064161477091
TRU COMPONENTS TC-13599180 TC-A6713 viseće tipkalo s prekidačem za zaustavljanje u nuždi 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 6 tipki s funkcijom zaustavljanja u nuždi
- Jednostavna brzina
- Radni napon: 250 VAC
- Maksimalna struja: 5A
- Zaštita: IP65
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | viseće tipkalo |
| Određene značajke prekidača/tipkala | s prekidačem za zaustavljanje u nuždi |
| Boja kućišta | žuta |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Sklopni napon | 250 V/AC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 5 A |
| Dužina | 430 mm |
| Širina | 78 mm |
| Visina | 85 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 430 x 78 x 85 mm |
| Tip | TC-A6713 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





