TRU COMPONENTS TC-13599520 utični konektor za rashladne uređaje ugradbeni muški konektor, vertikalni Ukupan broj polova:
- Kataloški br:
- 3399880 - 62
- Oznaka:
- TC-13599520
- EAN:
- 4064161476216
- Kataloški br:
- 3399880 - 62
- Oznaka:
- TC-13599520
- EAN:
- 4064161476216
TRU COMPONENTS TC-13599520 utični konektor za rashladne uređaje ugradbeni muški konektor, vertikalni Ukupan broj polova:
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Kontakti | lem |
| Vrsta proizvoda | utični konektor za rashladne uređaje |
| Standardni priključak (IEC 60320) | C14 |
| Vrsta | IEC konektor |
| Konstrukcija | ugradbeni muški konektor, vertikalni |
| Ukupan broj polova | 3 |
| Priključak | ravan priključak 4.8 mm (3/16") |
| Nazivni napon | 250 V |
| Boja | crna |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Nazivna struja | 10 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 10 A |
| Materijal kućišta | termoplast |
| Težina | 22.6 g |
| Proizvođač-br. dijela | TC-13599520 |
| Kontaktni otpor | 20 mΩ |
| Kontaktni materijal | Cu-legura, niklovana i pozlaćen |
| Broj polova | 3 |
| Širina | 30.5 mm |
| Visina | 30.5 mm |
| Dužina | 50 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Temperaturni opseg | -10 do +80 °C |
| Tip | TC-13599520 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





