TRU COMPONENTS TC-13599524 glavni prekidač 250 V/AC 6 A 2 x off/on zadržava položaj (D x Š x V) 49.4 x 26 x 15 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3399881 - 62
- Oznaka:
- TC-13599524
- EAN:
- 4064161476223
- Kataloški br:
- 3399881 - 62
- Oznaka:
- TC-13599524
- EAN:
- 4064161476223
TRU COMPONENTS TC-13599524 glavni prekidač 250 V/AC 6 A 2 x off/on zadržava položaj (D x Š x V) 49.4 x 26 x 15 mm 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | glavni prekidač |
| Određene značajke prekidača/tipkala | izbočen okidač |
| Boja kućišta/gumba | crna |
| Funkcija | zadržava položaj |
| Položaj prebacivanja | 2 x off/on |
| Vrsta kontakta | 2 zatvarač |
| Materijal | termoplast |
| Kontaktni materijal | Cu-legura, niklovana i pozlaćen |
| Priključak | ravan priključak 2.5 mm lemne igle |
| Kontaktni otpor | 20 mΩ |
| Prolazni otpor | 100 mΩ |
| Sklopni napon | 250 V/AC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 6 A |
| Min. temperatura | -10 °C |
| Maks. temperatura | 80 °C |
| Dužina | 49.4 mm |
| Širina | 26 mm |
| Visina | 15 mm |
| zipka-Ø | 3.3 mm |
| Mehanički vijek trajanja | 10.000 ciklusa |
| Električni vijek trajanja | 10.000 ciklusa |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Izolacijski otpor | 100 mΩ |
| dim. | (D x Š x V) 49.4 x 26 x 15 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | TC-13599524 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Komentar
Kod opisa položaja prekidača vrijednostu u zagradama znače da se radi o funkciji vraćanja u početni položaj.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





