TRU COMPONENTS TC-13599540 ozibni prekidač 250 V/AC 16 A 1 x off/on zadržava položaj 1 kom.
- Kataloški br:
- 3399885 - 62
- Oznaka:
- TC-13599540
- EAN:
- 4064161476261
- Kataloški br:
- 3399885 - 62
- Oznaka:
- TC-13599540
- EAN:
- 4064161476261
TRU COMPONENTS TC-13599540 ozibni prekidač 250 V/AC 16 A 1 x off/on zadržava položaj 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ozibni prekidač |
| Boja kućišta/gumba | crna crvena |
| Funkcija | zadržava položaj |
| Vrsta osvjetljenja | površinska rasvjeta |
| Boja svjetla | crvena |
| Vrsta | tinjalica |
| Položaj prebacivanja | 1 x off/on |
| Motiv ispisa | 0+C2475:C2559/I |
| Materijal | termoplast |
| Kontaktni materijal | Cu-legura, niklovana i pozlaćen |
| Priključak | ravan priključak 6.3 mm lemne igle |
| Kontaktni otpor | 20 mΩ |
| Broj polova | 3 |
| Sklopni napon | 250 V/AC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 16 A |
| Min. temperatura | -10 °C |
| Maks. temperatura | 80 °C |
| Dužina | 30.5 mm |
| Širina | 13.8 mm |
| Visina | 38 mm |
| Mehanički vijek trajanja | 300.000 ciklusa preklapanja |
| Električni vijek trajanja | 300.000 ciklusa preklapanja |
| Isječak prednje ploče | 10.3 x 28 mm |
| Snaga prednje ploče | 2 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 30.5 x 13.8 x 38 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | TC-13599540 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Komentar
Kod opisa položaja prekidača vrijednostu u zagradama znače da se radi o funkciji vraćanja u početni položaj.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





