TRU COMPONENTS TC-13599544 ozibni prekidač 250 V/AC 6 A 1 x on/off/on zadržava položaj/0/zadržava položaj 1 kom.
- Kataloški br:
- 3399886 - 62
- Oznaka:
- TC-13599544
- EAN:
- 4064161476278
- Kataloški br:
- 3399886 - 62
- Oznaka:
- TC-13599544
- EAN:
- 4064161476278
TRU COMPONENTS TC-13599544 ozibni prekidač 250 V/AC 6 A 1 x on/off/on zadržava položaj/0/zadržava položaj 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ozibni prekidač |
| Boja kućišta/gumba | crna |
| Funkcija | zadržava položaj/0/zadržava položaj |
| Položaj prebacivanja | 1 x on/off/on |
| Motiv ispisa | I/0/II |
| Materijal | termoplast |
| Kontaktni materijal | Cu-legura, niklovana i pozlaćen |
| Priključak | ravan priključak 4.8 mm (3/16") lemne igle |
| Kontaktni otpor | 20 mΩ |
| Broj polova | 3 |
| Sklopni napon | 250 V/AC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 6 A |
| Min. temperatura | -10 °C |
| Maks. temperatura | 80 °C |
| Dužina | 21 mm |
| Širina | 15 mm |
| Visina | 24.7 mm |
| Mehanički vijek trajanja | 300.000 ciklusa preklapanja |
| Električni vijek trajanja | 300.000 ciklusa preklapanja |
| Isječak prednje ploče | 13 x 19.4 mm |
| Snaga prednje ploče | 2 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 21 x 15 x 24.7 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | TC-13599544 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Komentar
Kod opisa položaja prekidača vrijednostu u zagradama znače da se radi o funkciji vraćanja u početni položaj.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





