TRU COMPONENTS TC-13599552 tlačni prekidač 250 V/AC 3 A 1 x off/on zadržava položaj (D x Š x V) 14.5 x 14.5 x 39 mm 1 St
- Kataloški br:
- 3399888 - 62
- Oznaka:
- TC-13599552
- EAN:
- 4064161476292
- Kataloški br:
- 3399888 - 62
- Oznaka:
- TC-13599552
- EAN:
- 4064161476292
TRU COMPONENTS TC-13599552 tlačni prekidač 250 V/AC 3 A 1 x off/on zadržava položaj (D x Š x V) 14.5 x 14.5 x 39 mm 1 St
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tlačni prekidač |
| Određene značajke prekidača/tipkala | izbočen okidač |
| Boja kućišta/gumba | crna crvena |
| Funkcija | zadržava položaj |
| Položaj prebacivanja | 1 x off/on |
| Vrsta kontakta | 1 zatvarač |
| Materijal | termoplast |
| Kontaktni materijal | Cu-legura, niklovana i pozlaćen |
| Priključak | lemne igle |
| Kontaktni otpor | 20 mΩ |
| Prolazni otpor | 100 mΩ |
| Sklopni napon | 250 V/AC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 3 A |
| Min. temperatura | -10 °C |
| Maks. temperatura | 80 °C |
| Dužina | 14.5 mm |
| Širina | 14.5 mm |
| Visina | 39 mm |
| zipka-Ø | 10 mm |
| Mehanički vijek trajanja | 10.000 ciklusa |
| Električni vijek trajanja | 10.000 ciklusa |
| Isječak prednje ploče | 11.5 x 11.5 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Izolacijski otpor | 100 mΩ |
| dim. | (D x Š x V) 14.5 x 14.5 x 39 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | TC-13599552 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Komentar
Kod opisa položaja prekidača vrijednostu u zagradama znače da se radi o funkciji vraćanja u početni položaj.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





