TRU COMPONENTS TC-13619272 solarni adapterski kabel 3.31 mm² 20 A Duljina kabela 0.5 m
- Kataloški br:
- 3404818 - 62
- Oznaka:
- TC-13619272
- EAN:
- 4064161476506
- Kataloški br:
- 3404818 - 62
- Oznaka:
- TC-13619272
- EAN:
- 4064161476506
TRU COMPONENTS TC-13619272 solarni adapterski kabel 3.31 mm² 20 A Duljina kabela 0.5 m
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Duljina kabela | 0.5 m |
| Poprečni presjek | 3.31 mm² |
| Boja | crna crvena |
| Prosječni presjek po kabelskoj žici | 3.31 mm² |
| Strujno opterećenje | 20 A |
| Nazivna struja | 20 A |
| Nazivni napon | 300 V/DC |
| Presjek priključka | 3.31 mm² |
| Lokot | Injekcijsko prešanje |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | solarni adapterski kabel |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





