TRU COMPONENTS TC-13710876 DIN-napajanje (DIN-letva) Potrošnja (standby) 0.3 W 5 V/DC 4.5 A 22.5 W Broj izlaza:1 x Conte
- Kataloški br:
- 3427719 - 62
- Oznaka:
- TC-13710876
- EAN:
- 4064161482002
- Kataloški br:
- 3427719 - 62
- Oznaka:
- TC-13710876
- EAN:
- 4064161482002
TRU COMPONENTS TC-13710876 DIN-napajanje (DIN-letva) Potrošnja (standby) 0.3 W 5 V/DC 4.5 A 22.5 W Broj izlaza:1 x Conte
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Opseg ulaznog napona: 100-240 V/AC, 50/60 Hz
- Izlazni napon (nom.): 5 V/DC
- Izlazna struja maks.: 4.5 A
- Snaga: 22.5 W
- Može se montirati na DIN šinu TS-35/7,5 ili TS-35/15
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Izvedba | Oblik stepenice |
| Vrsta proizvoda | DIN-napajanje (DIN-letva) |
| Ulazni napon (min.) | 100 V/AC |
| Ulazni napon | 100-240 V/AC, 50/60 Hz |
| Ulazni napon (maks.) | 240 V/AC |
| Izlazna struja maks. | 4.5 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 4.5 A |
| Snaga | 22.5 W |
| Izlazni napon (nom.) | 5 V/DC |
| Broj izlaza | 1 x |
| dim. | (D x Š x V) 52 x 58 x 90 mm |
| Težina | 190 g |
| Izlazni napon (max.) | 5.5 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 5 V/DC |
| Proizvođač-br. dijela | TC-13710876 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Širina | 58 mm |
| Visina | 90 mm |
| Dužina | 52 mm |
| Tip | TC-YSD60S-0504500 |
| Potrošnja (standby) | 0.3 W |
| Stupanj učinkovitosti | 85 % |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Klasa izolacije II
- Ultra-uzak oblik stepenice
- Napajanje klase 2
- Univerzalni AC ulazni raspon
- Zaštitne funkcije: kratki spoj/preopterećenje/prenapon
- Može se montirati na DIN šinu TS-35/7,5 ili TS-35/15
- Hlađenje cirkulacijom zraka
- Podesivi istosmjerni izlazni napon
- LED prikaz rada
- Pogodno za automatizaciju zgrada i spajanje kućanskih aparata
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Adapter napajanja za profilne šine
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





