TRU COMPONENTS TC-13805788 solarni adapterski kabel 2.1 mm² 20 A
- Kataloški br:
- 3451447 - 62
- EAN:
- 4.06416E+12
- Kataloški br:
- 3451447 - 62
- EAN:
- 4.06416E+12
TRU COMPONENTS TC-13805788 solarni adapterski kabel 2.1 mm² 20 A
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 6-u-1 PV solarni adapter kabel
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Poprečni presjek | 2.1 mm² |
| Boja | crna |
| Prosječni presjek po kabelskoj žici | 2.1 mm²1.31 mm² |
| Strujno opterećenje | 20 A |
| Nazivna struja | 20 A |
| Nazivni napon | 12/24 V istosmjerne struje |
| Presjek priključka | 2,1 mm² / 1,31 mm² |
| Lokot | brizganje plastike |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | solarni adapterski kabel |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





