TRU COMPONENTS TC-14124716 LED smjerni žuta Cilindar BA15D 100 V, 240 V 355 lm
- Kataloški br:
- 3531179 - 62
- Oznaka:
- TC-14124716
- Kataloški br:
- 3531179 - 62
- Oznaka:
- TC-14124716
TRU COMPONENTS TC-14124716 LED smjerni žuta Cilindar BA15D 100 V, 240 V 355 lm
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Radni napon (broj): 100 V, 240 V
- Snaga: 5 W
- Boja proizvođača: žuta
- podnožak: BA15D
- 39 LED dioda
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED smjerni |
| Boja | žuta |
| Radni napon | 100 V240 V |
| Pogonski napon | 100 - 240 V |
| min. pogonski napon | 100 V |
| Pogonski napon maks. | 240 V |
| Podnožak | BA15D |
| Pogonska struja | 39 mA |
| Ugradbena dubina | 16 mm |
| Promjer glave | 27 mm |
| Visina glave | 22 mm |
| Oblik | Cilindar |
| Boja kućišta | prozirna |
| Materijal | staklo |
| Valna duljina | 579 nm600 nm |
| Kut zračenja | 360 ° |
| dim. | (Ø x V) 27 mm x 66 mm |
| Visina | 66 mm |
| Promjer | 27 mm |
| Vijek trajanja | 30.000 h |
| Min. temperatura | -30 °C |
| Maks. temperatura | 60 °C |
| RoHS-konforno | Da |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Snaga | 5 W |
| Svjetlosni tok (Φ) | 355 lm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Napomena:
Izvori svjetlosti samo za posebne primjene, npr. u strojevima, signalnim svjetlima ili za osvjetljavanje vage. Nije namijenjeno za osvjetljavanje kućanskih prostorija.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Izvori svjetlosti samo za posebne primjene, npr. u strojevima, signalnim svjetlima ili za osvjetljavanje vage. Nije namijenjeno za osvjetljavanje kućanskih prostorija.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Svjetlosni tok (Φ): 355 lm
- Kut izbacivanja svjetla 360 °
- Vijek trajanja: cca. 30.000 sati
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





