TRU COMPONENTS TC-14131048 davač signala Razvoj buke: 70 dB Napon: 12 V/DC trajni zvuk 1 kom.
- Kataloški br:
- 3532762 - 62
- Oznaka:
- TC-14131048
- EAN:
- 4064161497075
- Kataloški br:
- 3532762 - 62
- Oznaka:
- TC-14131048
- EAN:
- 4064161497075
TRU COMPONENTS TC-14131048 davač signala Razvoj buke: 70 dB Napon: 12 V/DC trajni zvuk 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 70 dB
- trajni zvuk
- 12 V/DC
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š) 39.1 mm x 22 mm |
| Dužina | 39.1 mm |
| Širina | 22 mm |
| Posebne značajke | vodootporan |
| Vrsta tona | trajni zvuk |
| Tip | TC-3916-M/R/12V |
| Razvoj buke | 70 dB |
| Napon | 12 V/DC |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | davač signala |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





