TRU COMPONENTS TC-14131056 LED smjerni crvena, zelena, žuta Okruglo 400 V
- Kataloški br:
- 3532764 - 62
- Oznaka:
- TC-14131056
- EAN:
- 4064161497099
- Kataloški br:
- 3532764 - 62
- Oznaka:
- TC-14131056
- EAN:
- 4064161497099
TRU COMPONENTS TC-14131056 LED smjerni crvena, zelena, žuta Okruglo 400 V
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Napon između 2 faze: 400 V ± 20 %
- Napon između faze i nule: 230 V ± 20 %
- Zaštita: IP67
- Priključak: Vijčani (vodič do maks. 1,5 mm²)
- Fluorescentne boje: Crvena, Zelena, Žuta
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED smjerni |
| Vrsta | indikator |
| Boja | crvena zelena žuta |
| Radni napon | 400 V |
| Ugardbeni Ø | 30 mm |
| Ugradbena dubina | 33,5 mm |
| Promjer glave | 36 mm |
| Visina glave | 13.8 mm |
| Oblik | Okruglo |
| Snaga prednje ploče | 6 mm |
| Boja kućišta | crna |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Priključak | uključiti |
| dim. | (Ø x D) 36 mm x 47.3 mm |
| Dužina | 47.3 mm |
| Promjer | 36 mm |
| Vijek trajanja | 40.000 sati |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





