TRU COMPONENTS TC-14131088 LED smjerni crvena Okruglo 12 V
- Kataloški br:
- 3532772 - 62
- Oznaka:
- TC-14131088
- EAN:
- 4064161497174
- Kataloški br:
- 3532772 - 62
- Oznaka:
- TC-14131088
- EAN:
- 4064161497174
TRU COMPONENTS TC-14131088 LED smjerni crvena Okruglo 12 V
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- promjera 16 mm
- Zaslon s kratkim kućištem
- Radni napon: 12 VDC
- Boja svjetla: crvena.
- Otpor izolacije: ≥1000M Ω (500V/DC)
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED smjerni |
| Vrsta | indikator |
| Boja | crvena |
| Radni napon | 12 V |
| Pogonska struja | 11 mA |
| Ugardbeni Ø | 18.8 mm |
| Ugradbena dubina | 20 mm |
| Promjer glave | 19.6 mm |
| Visina glave | 10 mm |
| Oblik | Okruglo |
| Snaga prednje ploče | 5 mm |
| Boja kućišta | crna |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Priključak | pinovi |
| dim. | (Ø x D) 16 mm x 30 mm |
| Dužina | 30 mm |
| Promjer | 16 mm |
| Vijek trajanja | 40.000 sati |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





