TRU COMPONENTS TC-14376456 TC-DNC80X125S profilni cilindar Materijal kućišta: aluminij Duljina ulaza: 125 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3594114 - 62
- Oznaka:
- TC-14376456
- EAN:
- 4064161505213
- Kataloški br:
- 3594114 - 62
- Oznaka:
- TC-14376456
- EAN:
- 4064161505213
TRU COMPONENTS TC-14376456 TC-DNC80X125S profilni cilindar Materijal kućišta: aluminij Duljina ulaza: 125 mm 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Min. radni tlak | 1 bar |
| Radni tlak (maks | 10 bar |
| Proizvođač-br. dijela | TC-14376456 |
| Materijal kućišta | aluminij |
| Radni medij | komprimirani zrak |
| Duljina ulaza | 125 mm |
| Maks. temperatura okoline | 70 °C |
| Min. temperatura okoline | -10 °C |
| Vrsta proizvoda | profilni cilindar |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





