TRU COMPONENTS TC-A20-T15-S2-C/230VAC kuglasti ventil bistabilan 0 do 10 bar
- Kataloški br:
- 3553234 - 62
- Oznaka:
- TC-14212936
- EAN:
- 4064161498881
- Kataloški br:
- 3553234 - 62
- Oznaka:
- TC-14212936
- EAN:
- 4064161498881
TRU COMPONENTS TC-A20-T15-S2-C/230VAC kuglasti ventil bistabilan 0 do 10 bar
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Veličina ventila: DN15
- Veličina priključka: 1/2" BSP
- Radni napon: 230 V AC
- IP67
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kuglasti ventil bistabilan |
| Pogonska tempratura | -15 °C (min) |
| Min. radna temperatura | -15 °C |
| Proizvođač-br. dijela | TC-14212936 |
| Radni tlak (maks | 10 bar |
| Radni tlak (min.) | 0 bar |
| Područje radnog tlaka | 0 do 10 bar |
| Radni medij | zrak tekućine |
| Radni napon | 230 V/AC |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





