TRU COMPONENTS TC-A20-T25-S2-C/9-24VDC kuglični ventil sigurnosni 0 do 10 bar
- Kataloški br:
- 3553233 - 62
- Oznaka:
- TC-14212932
- EAN:
- 4064161498874
- Kataloški br:
- 3553233 - 62
- Oznaka:
- TC-14212932
- EAN:
- 4064161498874
TRU COMPONENTS TC-A20-T25-S2-C/9-24VDC kuglični ventil sigurnosni 0 do 10 bar
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Veličina ventila: DN25
- Veličina priključka: 1" BSP
- Radni napon: 9 - 24 V istosmjerne struje
- IP67
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Pogonski medij | Zrak tekućine |
| Vrsta proizvoda | kuglični ventil sigurnosni |
| Izvedba | 1" (DN25), 9 - 24 VDC |
| Pogonska tempratura | -15 do 50 °C |
| Min. radna temperatura | -15 °C |
| Maks. radna temperatura | 50 °C |
| Proizvođač-br. dijela | TC-14212932 |
| Material (detalji) | Plemeniti čelik |
| Radni tlak (maks | 10 bar |
| Radni tlak (min.) | 0 bar |
| Područje radnog tlaka | 0 do 10 bar |
| Radni medij | zrak tekućine |
| Radni napon | 9 V/DC24 V/DC |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





