TRU COMPONENTS TC-GRW8-01 termostat NTC -15 do 45 °C relej 16 A (D x Š x V) 97.5 x 6.2 x 77.5 mm
- Kataloški br:
- 2898211 - 62
- Oznaka:
- TC-11592844
- EAN:
- 4064161293400
- Kataloški br:
- 2898211 - 62
- Oznaka:
- TC-11592844
- EAN:
- 4064161293400
TRU COMPONENTS TC-GRW8-01 termostat NTC -15 do 45 °C relej 16 A (D x Š x V) 97.5 x 6.2 x 77.5 mm
98.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
98.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | TC-GRW8-01 |
| Radni napon | 24 V240 V |
| Mjerno područje | -15 do 45 °C |
| Maks. mjerna temperatura | 45 °C |
| Min. mjerna temperatura | -15 °C |
| Izlazi (Temperaturni regulatori) | relej 16 A |
| Broj relejnih izlaza | 1 |
| dim. | (D x Š x V) 97.5 x 6.2 x 77.5 mm |
| Visina | 77.5 mm |
| Dužina | 97.5 mm |
| Širina | 6.2 mm |
| Tip tipala | NTC |
| Proizvođač-br. dijela | TC-11592844 |
| Vrsta montaže | profilna šina |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | termostat |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





