TRU COMPONENTS TC-MC1203-100 Markeri kabela Vrsta montaže: kabelska vezica Površina za natpisivanje: 32 x 11 mm prirod
- Kataloški br:
- 3013928 - 62
- Oznaka:
- TC-MC1203-100
- EAN:
- 4.06416E+12
- Kataloški br:
- 3013928 - 62
- Oznaka:
- TC-MC1203-100
- EAN:
- 4.06416E+12
TRU COMPONENTS TC-MC1203-100 Markeri kabela Vrsta montaže: kabelska vezica Površina za natpisivanje: 32 x 11 mm prirod
47.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
47.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta montaže | kabelska vezica |
| Duljina natpisne površine | 32 mm |
| Širina natpisne površine | 11 mm |
| Površina za natpisivanje | 32 x 11 mm |
| Materijal | polietilen |
| Posebne značajke | s kapicom za zatvaranje |
| Boja | prirodna |
| Sadržaj | 100 St. |
| Bez halogena | da |
| Tip | TC-MC1203-100 |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | oznake za kabele |
Opis
Opis
Jednostavno i sigurno rješenje za označavanje kabela. Odgovarajuća naljepnica se jednostavno umetne i poklopac se zatvori. Poklopac sjedne na mjesto i trajno označavanje je zajamčeno.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 100x oznaka za kabele
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
TRU COMPONENTS
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





