TRU COMPONENTS TC-NTL152-100W grijanje za razvodni ormar 120 - 250 V 100 W (D x Š x V) 150 x 60 x 90 mm 1 St.
- Kataloški br:
- 2898216 - 62
- Oznaka:
- TC-11592864
- EAN:
- 4064161293448
- Kataloški br:
- 2898216 - 62
- Oznaka:
- TC-11592864
- EAN:
- 4064161293448
TRU COMPONENTS TC-NTL152-100W grijanje za razvodni ormar 120 - 250 V 100 W (D x Š x V) 150 x 60 x 90 mm 1 St.
77.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
77.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | TC-NTL152-100W |
| min. pogonski napon | 120 V |
| Pogonski napon maks. | 250 V |
| Pogonski napon | 120 - 250 V |
| Snaga | 100 W |
| Vrsta montaže | profilna šina |
| Dužina | 150 mm |
| Širina | 60 mm |
| Visina | 90 mm |
| dim. | (D x Š x V) 150 x 60 x 90 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | grijanje za razvodni ormar |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





