TRU COMPONENTS TC-NTL522-S-250W grijanje za razvodni ormar 230 V/AC (max) 250 W (D x Š x V) 182 x 85 x 118 mm 1 St.
- Kataloški br:
- 2898218 - 62
- Oznaka:
- TC-11592872
- EAN:
- 4.06416E+12
- Kataloški br:
- 2898218 - 62
- Oznaka:
- TC-11592872
- EAN:
- 4.06416E+12
TRU COMPONENTS TC-NTL522-S-250W grijanje za razvodni ormar 230 V/AC (max) 250 W (D x Š x V) 182 x 85 x 118 mm 1 St.
275.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
275.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Radni napon: 230 V AC
- Snaga: 250 W
- PCT grijač s ventilatorom
- Glavni prekidač
- Protok zraka (neograničen protok): 45 m³/h (50 Hz) ili 54 m³/h (60 Hz)
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | TC-NTL522-S-250W |
| Određene značajke | s ventilatorom uklj. prekidač |
| Pogonski napon maks. | 230 V/AC |
| Pogonski napon | 230 V/AC (max) |
| Snaga | 250 W |
| Vrsta montaže | profilna šina |
| Dužina | 182 mm |
| Širina | 85 mm |
| Visina | 118 mm |
| dim. | (D x Š x V) 182 x 85 x 118 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | grijanje za razvodni ormar |
Opis
Opis
Nema opisa
Posebne značajke
Nema slicnih artikalaOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema notice
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
TRU COMPONENTS
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





