TRU COMPONENTS TC-SG18-012 sortirna kutija (D x Š x V) 200 x 160 x 30 mm Broj odjeljaka: 18 varijabilna podjela Content
- Kataloški br:
- 3436030 - 62
- EAN:
- 4.06416E+12
- Kataloški br:
- 3436030 - 62
- EAN:
- 4.06416E+12
TRU COMPONENTS TC-SG18-012 sortirna kutija (D x Š x V) 200 x 160 x 30 mm Broj odjeljaka: 18 varijabilna podjela Content
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj pretinaca: 18, s 15 uklonjivih pregrada
- Materijal: Polipropilen
- Tvornička boja: Prozirna
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sortirna kutija |
| Tip | TC-SG18-012 |
| Određene značajke | varijabilna podjela |
| Odjeljak | 18 |
| Materijal | polipropilen |
| Boja | prozirna |
| Dužina | 200 mm |
| Širina | 160 mm |
| Visina | 30 mm |
| dim. | (D x Š x V) 200 x 160 x 30 mm |
| Težina | 139 g |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





