TRU COMPONENTS TC-STC-200 termostat NTC -40 do 99 °C relej 10 A (D x Š x V) 77 x 65.5 x 34.5 mm
- Kataloški br:
- 3531181 - 62
- Oznaka:
- TC-14124724
- EAN:
- 4064161498089
- Kataloški br:
- 3531181 - 62
- Oznaka:
- TC-14124724
- EAN:
- 4064161498089
TRU COMPONENTS TC-STC-200 termostat NTC -40 do 99 °C relej 10 A (D x Š x V) 77 x 65.5 x 34.5 mm
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Podrška za način rada hlađenja i grijanja
- Raspon kontrole temperature od -40°C do 99°C
- Zvučni i vizualni alarm za previsoku temperaturu i kvar senzora
- Uključuje 1 NTC senzor s kabelom duljine 2 m
- Napajanje: 230 V AC, 50 Hz
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | termostat |
| Tip | TC-STC-200 |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Mjerno područje | -40 do 99 °C |
| Maks. mjerna temperatura | 99 °C |
| Min. mjerna temperatura | -40 °C |
| Izlazi (Temperaturni regulatori) | relej 10 A |
| dim. | (D x Š x V) 77 x 65.5 x 34.5 mm |
| Visina | 34.5 mm |
| Dužina | 77 mm |
| Širina | 65.5 mm |
| Tip tipala | NTC |
| Proizvođač-br. dijela | TC-14124724 |
| Dubina ugradnje | 65.5 mm |
| Vrsta montaže | ugradnja |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





