TRU COMPONENTS TC-STC-9200 termostat NTC -50 do 50 °C relej 10 A (D x Š x V) 75 x 85 x 34.5 mm
- Kataloški br:
- 3531180 - 62
- Oznaka:
- TC-14124720
- EAN:
- 4064161498072
- Kataloški br:
- 3531180 - 62
- Oznaka:
- TC-14124720
- EAN:
- 4064161498072
TRU COMPONENTS TC-STC-9200 termostat NTC -50 do 50 °C relej 10 A (D x Š x V) 75 x 85 x 34.5 mm
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Načini rada: Hlađenje, odmrzavanje i ventilacija
- Precizna kontrola temperature od -50 do +50 °C
- Akustični i vizualni alarmi za previsoku temperaturu i pogreške senzora
- Uključuje 2x NTC senzora s duljinom kabela od 2 m
- Napajanje: 230 V AC, 50 Hz
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | termostat |
| Tip | TC-STC-9200 |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Mjerno područje | -50 do 50 °C |
| Maks. mjerna temperatura | 50 °C |
| Min. mjerna temperatura | -50 °C |
| Izlazi (Temperaturni regulatori) | relej 10 A |
| dim. | (D x Š x V) 75 x 85 x 34.5 mm |
| Visina | 34.5 mm |
| Dužina | 75 mm |
| Širina | 85 mm |
| Tip tipala | NTC |
| Proizvođač-br. dijela | TC-14124720 |
| Dubina ugradnje | 85 mm |
| Vrsta montaže | ugradnja |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





