TRU COMPONENTS TC-YCL150-12016600 LED transformator konstantni napon 18 W 16.6 A 11.4 - 12.6 V/DC 1 kom.
- Kataloški br:
- 3414791 - 62
- Oznaka:
- TC-13659164
- EAN:
- 4064161479385
- Kataloški br:
- 3414791 - 62
- Oznaka:
- TC-13659164
- EAN:
- 4064161479385
TRU COMPONENTS TC-YCL150-12016600 LED transformator konstantni napon 18 W 16.6 A 11.4 - 12.6 V/DC 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- konstantni napon
- 11.4 - 12.6 V/DC
- 16.6 A
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED transformator |
| Izvedba | konstantni napon |
| dim. | (D x Š x V) 191 x 68 x 37 mm |
| Boja | bijela |
| Izlazni napon (max.) | 12.6 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 11.4 V/DC |
| Izlazna struja maks. | 16.6 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 16.6 A |
| Razred zaštite | II |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Snaga (maks.) | 18 W |
| Broj izlaza | 1 x |
| Broj ulaza | 1 x |
| Ulazni napon (maks.) | 240 V/AC |
| Ulazni napon (min.) | 220 V/AC |
| Težina | 820 g |
| Područje snage | 18 W (max) |
| Širina | 68 mm |
| Visina | 37 mm |
| Dužina | 191 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Zaštita od preopterećenja
- Zaštita od prenapona
- Zaštita od kratkog spoja
- Vrsta zaštite IP67
- Funkcija bez treperenja
- Ispitivanje ugašenja pri 100% punom opterećenju
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Napajanje za LED diode
- Uputstva za korištenje
Komentar
Važna informacija! Nemojte dimenzionirati premale LED pogonske sklope/LED transformatore! Odaberite LED pogonski sklop/LED transformator koji ima oko 1/3 više snage (Watt). Odlučujući faktor za opterećenje LED pogonskog sklopa nije snaga koju daje proizvođač LED-a, već stvarna potrošnja struje (amperi) LED-a. Mora se uzeti u obzir da je udarna struja znatno veća.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





