TRU COMPONENTS TCP100S-HR050JTB Snažan otpor 50 mΩ radijalno ožičen TO-247 140 W 5 % 1 ST
Kataloški br:
Oznaka:
TCP100S-HR050JTB
Oznaka:
TCP100S-HR050JTB
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 20 x 16 x 4.8 mm
Duljina
20 mm
Elastičnost
140 W
Granični napon
2500 V
Koeficijent temperature
250 ppm
Maksimalna temperatura
+175 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Oblikovati
TO-247
Otpornost
50 MΩ
Rm
10.9 mm
Širina
16 mm
Tip
TCP100S-HR050JTB
Tolerancija ±
5 %
Visina
4,8 mm