TRU COMPONENTS TCP10S-C2K70FTB Snažan otpor 2.7 kOhm radijalno ožičen TO-126 20 W 1 % 1 ST
Kataloški br:
Oznaka:
TCP10S-C2K70FTB
Oznaka:
TCP10S-C2K70FTB
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 12 x 8.5 x 3.1 mm
Duljina
12 mm
Elastičnost
20 W
Granični napon
2000 V
Koeficijent temperature
50 ppm
Maksimalna temperatura
+175 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Otpornost
2,7 kΩ
Rm
5.08 mm
Širina
8.5 mm
Tip
TCP10S-C2K70FTB
Tolerancija ±
1 %
Visina
3.1 mm