TRU COMPONENTS TCP20S-C1K60FTB Snažan otpor 1.6 kOhm radijalno ožičen TO 220 35 W 1 % 1 ST
Kataloški br:
Oznaka:
TCP20S-C1K60FTB
Oznaka:
TCP20S-C1K60FTB
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 15 x 10.1 x 4.5 mm
Duljina
15 mm
Elastičnost
35 W
Granični napon
2000 V
Koeficijent temperature
50 ppm
Maksimalna temperatura
+175 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Oblikovati
TO-220
Otpornost
1,6 kΩ
Rm
5.08 mm
Širina
10.1 mm
Sukladno RoHS
Da
Tip
TCP20S-C1K60FTB
Tip dizajna
radijalno ožičen
Tolerancija ±
1 %
Visina
4.5 mm