TRU COMPONENTS TCP50U-A2R50FTB Snažan otpor 2.5 Ohm radijalno ožičen TO 220 50 W 1 % 1 ST
Kataloški br:
Oznaka:
TCP50U-A2R50FTB
Oznaka:
TCP50U-A2R50FTB
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 15 x 10.1 x 4.5 mm
Duljina
15 mm
Elastičnost
50 W
Granični napon
2000 V
Koeficijent temperature
100 ppm
Maksimalna temperatura
+175 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Oblikovati
TO-220
Otpornost
2,5 Ω
Rm
5.08 mm
Širina
10.1 mm
Sukladno RoHS
Da
Tip
TCP50U-A2R50FTB
Tolerancija ±
1 %
Visina
4.5 mm