TRU COMPONENTS zračno upravljanje ventila TC-14215236 TC-TPV101PX1550NCS Materijal kućišta nehrđajući čelik Brtveni mate
- Kataloški br:
- 3553809 - 62
- Oznaka:
- TC-14215236
- EAN:
- 4064161500225
- Kataloški br:
- 3553809 - 62
- Oznaka:
- TC-14215236
- EAN:
- 4064161500225
TRU COMPONENTS zračno upravljanje ventila TC-14215236 TC-TPV101PX1550NCS Materijal kućišta nehrđajući čelik Brtveni mate
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Proizvođač-br. dijela | TC-14215236 |
| Kv vrijednost | 4.2 |
| Materijal kućišta | nehrđajući čelik |
| Priključak | G 1/2 |
| Način rada | 2/2 sustavno |
| Funkcija | 2/2-smjerni |
| Brtveni material | PTFE |
| Kontrola tlaka (maks.) | 10 bar |
| Kontrola tlaka (min.) | 2 bar |
| Radni tlak (maks | 16 bar |
| Radni tlak (min.) | 0 bar |
| Vrsta | TC-TPV101PX1550NCS |
| Temperaturni opseg medija | -10 do +180 °C |
| Maks. temperatura medija | +180 °C |
| Min. temperatura medija | -10 °C |
| Vrsta proizvoda | zračno upravljanje ventila |
Opis
Opis
Komentar
KV vrijednost označava protok vode kroz ventil u litrama po minuti pri tlaku od nešto manje od 1 bara i temperaturi vode u području od 5 do 30°C. QNn vrijednost je mjera za plinove u litrama po minuti.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





