Trust etui za prijenosno računalo LISBOA LAPTOP SLEEVE Prikladno za maksimum: 33,8 cm (13,3") plava boja
- Kataloški br:
- 3410063 - 62
- Oznaka:
- 25123
- EAN:
- 8713439251234
- Kataloški br:
- 3410063 - 62
- Oznaka:
- 25123
- EAN:
- 8713439251234
Trust etui za prijenosno računalo LISBOA LAPTOP SLEEVE Prikladno za maksimum: 33,8 cm (13,3") plava boja
62.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
62.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Rukav
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | etui za prijenosno računalo |
| Izvedba | navlaka |
| prikladno za | 33,8 cm (13,3") |
| Širina | 25 mm |
| Visina | 335 mm |
| Dubina | 235 mm |
| Boja | plava boja |
| dim. | (Š x V x D) 25 x 335 x 235 mm |
Opis
Opis
Izdržljiva navlaka za prijenosna računala do 13,3 inča
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





