Trust Mauspads M podložak za miša crna
- Kataloški br:
- 3410055 - 62
- Oznaka:
- 24193
- EAN:
- 8713439241938
- Kataloški br:
- 3410055 - 62
- Oznaka:
- 24193
- EAN:
- 8713439241938
Trust Mauspads M podložak za miša crna
47.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
47.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Podloga za miša
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | podložak za miša |
| Širina | 250 mm |
| Visina | 3 mm |
| Dubina | 210 mm |
| Boja | crna |
| dim. | (Š x V x D) 250 x 3 x 210 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Materijal | guma |
| Prikladno za (Ulazni uređaji) | za dešnjake |
Opis
Opis
Ova podloga za miša kombinira glatku površinu s neklizajućom gumenom podlogom i optimiziranom teksturom površine, što je čini prikladnom za sve vrste miševa.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





